40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Zvereva un Ģeres duelis

Parīze, 14:15 @ 04.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Francijas atklātajā tenisa čempionātā jeb “French Open” pamazām noslēgumam tuvojas pirmā nedēļa, un piektdienas pēcpusdienā trešās kārtas cīņu aizvadīs vācietis Aleksandrs Zverevs un serbs Laslo Ģere.

Zverevs turpina spēlēt nestabili. Lai gan viņa sniegums “Grand Slam” turnīros uzlabojies, pirmajā kārtā Zverevs pamanījās zaudēt divus setus Oskaram Otem, kurš rangā ieņem 152. vietu.

Ģere ir māla laukuma speciālists, un viņš balstās uz ilgām izspēlēm. Ja Zverevam spēle sāk neiet, viņš sāk nervozēt un pieļaut daudz kļūdu, tāpēc bieži vācietis pamanās zaudēt gan setu, gan divus. Jebkuram pretiniekiem būs grūti spēlēt pret Ģeri, līdz ar to uzskatu, ka arī Zverevam nebūs viegli.

Prognozēju, ka mačā būs vairāk par 3,5 setiem.

Prognoze neprecīza: Zvereva uzvara 6:2, 7:5, 6:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 3,5 setiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31