Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Zielona Gora” noslēgs VTB regulāro sezonu

Nursultana, 18:00 @ 22.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

VTB basketbola līgā ceturtdienas vakarā Nursultanas “Astana”, ko pārstāv Ojārs Siliņš, savā laukumā uzņems Rolanda Freimaņa un Jāņa Bērziņa pārstāvēto “Zielona Gora”. Turnīra tabulā Kazahstānas komanda ar bilanci 5-17 ir otra sliktākā visā līgā, bet “Zielona Gora” atrodas 6. vietā ar 13 uzvarām un 10 zaudējumiem.

“Astana” VTB līgā piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas, taču pēdējā mačā pret “Unics” tika demonstrēts labs sniegums, jo neveiksme piedzīvota tikai ar 13 punktiem. Jau kādu laiku komanda par neko šajā turnīrā necīnās, līdz ar to var spēlēt brīvi un atbrīvoti.

“Zielona Gora” regulāro sezonu VTB līgā varēja pabeigt jau pirms vairākām nedēļām, ja vien nebūtu COVID-19 gadījumi. Sākot ar marta priekšpēdējo dienu, Polijas komanda uzsāka dalību Polijas izslēgšanas spēlēs, kur sasniegts ir fināls.

Interesanti, ka VTB “play-off” mačos “Zielona Gora” būs vienīgā komanda, kas nav no Krievijas, bet klubs var palikt 6. vietā vai noslīdēt uz 7. pozīciju. Izcīnot uzvaru šodien, komanda paliks sestajā vietā, bet uzvara ar konkrētu punktu skaitu nav nepieciešama.

Protams, ka “Zielona Gora” ir spēles favorīte, taču prognozēju, ka “Astana” nepiedzīvos zaudējumu ar vairāk kā 14 punktiem (handikaps +14,5).

Prognoze precīza: “Astana” uzvara 88:82

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Astana" handikaps +14
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.84
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29