Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Zenit” vai “Avtodor” piedzīvos 2. zaudējumu

Sanktpēterburga, 19:00 @ 20.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

VTB līgā pirmdienas vakarā tiksies divas no trim labākajām komandām – Sanktpēterburgas “Zenit” un Sarātovas “Avtodor”. Ar sešām uzvarām septiņās spēlēs “Zenit” atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, savukārt “Avtodor” ir par spēli un uzvaru vairāk – septiņi panākumi astoņu maču ietvaros dod 2. pozīciju.

“Zenit” pagājušajā nedēļā aizvadīja tūri pa Franciju, kurā izdevās pārspēt gan “Asvel”, gan “Monaco”. “Avtodor” laukumā nav devusies vairāk kā nedēļu, jo FIBA Eiropas kausa mačs tika pārcelts. Ņemot vērā abus turnīrus, Sanktpēterburgas kontā ir trīs uzvaras pēc kārtas, kamēr Sarātovai pieci panākumi pēc kārtas.

Protams, ka “Zenit” ir šīs spēles favorīte. Jāņem vērā gan, ka pagājušajā nedēļā komanda aizvadīja divus mačus Eirolīgā un vēl 23. decembrī jāspēlē pret “Maccabi”, tāpēc galvenajiem līderiem varētu būt mazāks spēles laiks. Prognozēju, ka “Avtodor” nezaudēs ar vairāk nekā deviņiem punktiem (handikaps +9,5).

Prognoze precīza: “Avtodor” uzvara 83:74

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Avtodor" handikaps +9,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29