40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sanktpēterburgas “Zenit” uzņem “Valencia”

Sanktpēterburga, 19:00 @ 25.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eirolīga atgriežas ar pieciem lieliskiem mačiem, bet uzmanību pievērsīšu vakara pirmajam mačam – Sanktpēterburgas “Zenit” pret “Valencia”. “Zenit” komanda ir šīs sezonas pozitīvais pārsteigums un uzskatu, ka komanda nospēlēs ļoti sekmīgi pret Valensiju. Pirmkārt, “Zenit” turnīra tabulā ieņem 4. vietu un savā laukumā uzvarējusi deviņās spēlēs pēc kārtas, ieskaitot panākumus VTB līgā un Eirolīgā. Komanda spēlē ļoti atzīstami, uzvar arī izbraukumā, tāpēc ne par velti ir viena no TOP4 vienībām.

Tāpat jāpiemin, ka komanda ir pilnā sastāvā, turklāt pievienojies ir Tariks Bleks, kurš ir labs papildinājums ar NBA pieredzi. Pretī stājas “Valencia” – komanda, kura spēlē kā pa amerikāņu kalniņiem. Redzams, ka pietrūkst viena meistarīga ārējās līnijas spēlētāja, kurš izšķirošajos brīžos varētu uzņemties iniciatīvu un gūt vairākus punktus pēc kārtas, tāpēc arī komanda ir ārpus vadošā astotnieka.

Uzskatu, ka Sanktpēterburgā “Valencia” būs grūti spēlēt, turklāt “Zenit” ir viena no tām, kuras spēles var apmeklēt pietiekami liels skatītāju skaits, kā rezultātā komandai nāk palīgā arī 6. spēlētājs. Mana prognoze: “Zenit” uzvarēs ar vismaz trīs punktiem jeb handikaps -3.

Prognoze neprecīza: “Valencia” panākums 91:62

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zenit" uzvara ar -3 handikapu
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.74
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73