Barselona, 22:00 @ 04.05.2021

Prognoze neprecīza!

Vēl vienā izšķirošajā ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē tiksies regulārās sezonas uzvarētāja “Barcelona” un 8. vietas īpašniece Sanktpēterburgas “Zenit”, kas šajā sērijā demonstrē lielisku basketbolu.

Abu komandu pirmais mačs noslēdzās ar pārsteidzošu “Zenit” uzvaru, bet nākamajos divos mačos pārāka bija “Barcelona”. Šķita, ka sērija jau ir beigusies, taču Sanktpēterburgas komanda ceturtajā mačā parādīja raksturu, noturēja Barselonu tikai uz 61 punkta un izcīnīja uzvaru.

“Zenit” galvenais treneris Ksavi Paskāls spēj labi motivēt. Mačs būs ļoti nervozs, un Sanktpēterburga var uzvarēt, lai gan, protams, “Barcelona” ir lielāks favorīts. Prognozēju, ka lielas rezultāta starpības nebūs un “Zenit” nezaudēs ar vairāk kā pieciem punktiem (handikaps +5,5).

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 79:53

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Prognoze: "Zenit" handikaps +5,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT