Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Zenit” neko viegli neatdos

Barselona, 22:00 @ 04.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vēl vienā izšķirošajā ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē tiksies regulārās sezonas uzvarētāja “Barcelona” un 8. vietas īpašniece Sanktpēterburgas “Zenit”, kas šajā sērijā demonstrē lielisku basketbolu.

Abu komandu pirmais mačs noslēdzās ar pārsteidzošu “Zenit” uzvaru, bet nākamajos divos mačos pārāka bija “Barcelona”. Šķita, ka sērija jau ir beigusies, taču Sanktpēterburgas komanda ceturtajā mačā parādīja raksturu, noturēja Barselonu tikai uz 61 punkta un izcīnīja uzvaru.

“Zenit” galvenais treneris Ksavi Paskāls spēj labi motivēt. Mačs būs ļoti nervozs, un Sanktpēterburga var uzvarēt, lai gan, protams, “Barcelona” ir lielāks favorīts. Prognozēju, ka lielas rezultāta starpības nebūs un “Zenit” nezaudēs ar vairāk kā pieciem punktiem (handikaps +5,5).

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 79:53

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zenit" handikaps +5,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31