Sanktpēterburga, 20:00 @ 28.04.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā trešdienas vakarā tiksies Sanktpēterburgas “Zenit” un “Barcelona”. Lai gan savā starpā tiekas komandas, kas regulāro sezonu pabeidza attiecīgi 8. un 1. vietā, tieši šajā sērijā ir vislielākā intriga, jo pēc pirmajiem diviem mačiem rezultāts ir 1-1.

Pirms nedēļas sērija iesākās ar pārsteigumu, jo “Zenit” pēdējās sekundēs izrāva uzvaru. Tālu no tā Sanktpēterburga nebija arī otrajā mačā, jo Kevinam Pangosam bija iespēja izraut uzvaru ceturtās ceturtdaļas beigās, taču šoreiz tika aizvadīts pagarinājums, kurā “Barcelona” izdevās tikt pie panākuma, līdz ar to nenonākot bezdibeņa malā.

Kopumā “Zenit” šajā sērijā izskatās daudz labāka un gatavāka. Sanktpēterburga ir izteikta mājas komanda, kas savā laukumā demonstrē ļoti labu sniegumu, citus ātrumus un spēles kvalitāti.

Pangoss šajās izslēgšanas spēlēs ir labs abos laukuma galos, apspēlējot arī “Barcelona” saspēles vadītāju Niku Kalatesu. Liels plus ir tas, ka “Zenit” galvenais treneris Ksavi Paskāls zina “Barcelona” spēlētājus, un viņam ir krietni lielāka pieredze izšķirošajās cīņās nekā Šarūnam Jasikēvičam.

Prognozēju, ka “Zenit” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 78:70

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Zenit" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
3.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT