Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Zenit” atlaides nedos

Sanktpēterburga, 20:00 @ 28.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā trešdienas vakarā tiksies Sanktpēterburgas “Zenit” un “Barcelona”. Lai gan savā starpā tiekas komandas, kas regulāro sezonu pabeidza attiecīgi 8. un 1. vietā, tieši šajā sērijā ir vislielākā intriga, jo pēc pirmajiem diviem mačiem rezultāts ir 1-1.

Pirms nedēļas sērija iesākās ar pārsteigumu, jo “Zenit” pēdējās sekundēs izrāva uzvaru. Tālu no tā Sanktpēterburga nebija arī otrajā mačā, jo Kevinam Pangosam bija iespēja izraut uzvaru ceturtās ceturtdaļas beigās, taču šoreiz tika aizvadīts pagarinājums, kurā “Barcelona” izdevās tikt pie panākuma, līdz ar to nenonākot bezdibeņa malā.

Kopumā “Zenit” šajā sērijā izskatās daudz labāka un gatavāka. Sanktpēterburga ir izteikta mājas komanda, kas savā laukumā demonstrē ļoti labu sniegumu, citus ātrumus un spēles kvalitāti.

Pangoss šajās izslēgšanas spēlēs ir labs abos laukuma galos, apspēlējot arī “Barcelona” saspēles vadītāju Niku Kalatesu. Liels plus ir tas, ka “Zenit” galvenais treneris Ksavi Paskāls zina “Barcelona” spēlētājus, un viņam ir krietni lielāka pieredze izšķirošajās cīņās nekā Šarūnam Jasikēvičam.

Prognozēju, ka “Zenit” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 78:70

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zenit" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31