40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zemgales” un “Mogo” pusfināla 2. cīņa

Jelgava, 19:00 @ 24.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja čempionātā apgriezienus uzņem pusfināla cīņas, un trešdienas vakarā otro maču aizvadīs HK “Zemgale/LLU” un “Mogo”. Pirmdien uzvaru papildlaikā ar 4:3 izcīnīja “Mogo”, tādējādi atrodoties trīs panākumu attālumā no fināla.

Šajā pārī ir ļoti principāls treneru duelis – “Zemgales” vadonis Artis Ābols pret “Mogo” stūrmani Ģirtu Ankipānu. Abi savulaik kopā strādājuši Rīgas “Dinamo”, kā arī bijuši dinamiešu galvenie treneri, tāpēc lieki teikt, ka pārspēt vienam otru būs ļoti patīkami.

“Zemgales” komanda ir gados jauna, tāpēc varēja novērot nervozitāti un mazo pieredzi 1. pusfināla cīņā. Nepriecēja abu komandu vārtsargu sniegums, taču turpmākajās cīņās tam vajadzētu uzlaboties. Ja runājam par “Mogo”, tad Rīgas komandas spēlētāji ir ar krietni lielāku pieredzi, īpaši jau izslēgšanas spēlēs.

Uzskatu, ka trešdienas vakarā nebūs ļoti rezultatīva cīņa. Prognozēju, ka “Zemgale” spēlēs krietni labāk un izcīnīs uzvaru, kā arī netiks gūti vairāk par pieciem vārtiem (under 5,5).

Prognoze precīza: “Zemgale” uzvara ar 3:0

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Zemgale" uzvara + mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.30
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45