40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zemgalei” 1. uzvara vai “Olimp” – otrā?

Jelgava, 19:40 @ 09.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja čempionāta finālu ar uzvaru trešdien atklāja “Olimp” hokejisti. Galveno lomu spēlēja virknējums, kas kopā tika salikts regulārās sezonas beigās un kas dominē visā “play-off” garumā. Miķelis Rēdlihs guva divus vārtus, no viņa piespēles izcēlās Kirils Galoha, un labs ieroču pienesējs bija krievu uzbrucējs Fjodors Jarovinskis.

“Olimp” līderi velk vezumu, kamēr “Zemgales” komandā pēc Kirila Tambijeva un Rustama Begova izkrišanas kārtīga līderu maiņa nav atradusies. Pusfinālā daudz paveica Frenks Razgals, taču – pateicoties savām individuālajām prasmēm, ne saspēlei ar partneriem.

Jau pirms “play-off” sākuma par galveno favorīti uz zeltu nosaucu “Olimp”, un pagaidām nekas neliecina par to, ka domas būtu jāmaina. Vai tiešām “Olimp” izdosies no Jelgavas aizvest divas uzvaras? Jāatceras, ka pusfinālā “Zemgale” abus zaudējumus piedzīvoja tieši mājās.

Prognoze precīza: “Olimp” uzvara 4:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olimp" uzvara
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23