Kauņa, 20:00 @ 07.10.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgas otrajā nedēļā Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Kauņas “Žalgiris” savā laukumā uzņems Sanktpēterburgas “Zenit”. Sezonu Lietuvas lepnums iesāka ar zaudējumu pret ASVEL un parādītais basketbols bija slikts, taču šovakar visam vajadzētu mainīties.

Ļoti būtiski, ka “Žalgiris” spēlēs savā laukumā un nevienam nav noslēpums, ka savā laukumā Kauņas komanda ir īpaši bīstama. Vēl jo vairāk – pēc lieliem zaudējumiem komandas saņemas un sniedz atbildes reakciju.

“Zenit” Krievijas derbijā pārspēja “Unics”. Parādītais sniegums nebija labs, taču Sanktpēterburga vairāk izmantoja pieredzi, tiesa, šonedēļ komanda visai negaidīti VTB līgā zaudēja “Astana”.

Izbraukumā “Zenit” nebūs viegli, “Žalgiris” cīnīsies līdz galam, tāpēc prognozēju, ka Kauņas komanda nezaudēs ar vairāk kā četriem punktiem (handikaps +4,5).

Prognoze neprecīza: “Zenit” uzvara 70:64

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Žalgiris" handikaps +4,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
56
Precīzas
25
Zaudētas
31
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT