40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Žalgiris” cīnīsies līdz galam

Kauņa, 20:00 @ 07.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgas otrajā nedēļā Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Kauņas “Žalgiris” savā laukumā uzņems Sanktpēterburgas “Zenit”. Sezonu Lietuvas lepnums iesāka ar zaudējumu pret ASVEL un parādītais basketbols bija slikts, taču šovakar visam vajadzētu mainīties.

Ļoti būtiski, ka “Žalgiris” spēlēs savā laukumā un nevienam nav noslēpums, ka savā laukumā Kauņas komanda ir īpaši bīstama. Vēl jo vairāk – pēc lieliem zaudējumiem komandas saņemas un sniedz atbildes reakciju.

“Zenit” Krievijas derbijā pārspēja “Unics”. Parādītais sniegums nebija labs, taču Sanktpēterburga vairāk izmantoja pieredzi, tiesa, šonedēļ komanda visai negaidīti VTB līgā zaudēja “Astana”.

Izbraukumā “Zenit” nebūs viegli, “Žalgiris” cīnīsies līdz galam, tāpēc prognozēju, ka Kauņas komanda nezaudēs ar vairāk kā četriem punktiem (handikaps +4,5).

Prognoze neprecīza: “Zenit” uzvara 70:64

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Žalgiris" handikaps +4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63