40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Žalgiris” atgūsies savu fanu priekšā

Kauņa, 20:00 @ 23.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā spēles tiks aizvadītas arī trešdien. Lietuvas flagmanis Kauņas “Žalgiris” arī pēc Krievijas komandu izslēgšanas atrodas pēdējā vietā, taču nākamajām divām komandām ir tikai par zaudējumu mazāk. Viena no tādām ir Lionas “Asvel”, kas aizvadītajā nedēļas nogalē pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, ņemot vērā gan Eirolīgu, gan Francijas čempionātu.

Sekmes Eirolīgā “Asvel” pēdējā laikā bijušas ļoti negatīvas, jo pēdējo reizi uzvaru izcīnīja tikai janvāra beigās. Iepriekš “Žalgiris” aizvadīja labu posmu, taču tagad četru maču laikā piedzīvotas trīs neveiksmes, divām no tām esot savā laukumā.

Abas komandas ar rezultātiem šosezon, protams, nevar lepoties. Izbraukumā “Asvel” izcīnījusi tikai trīs uzvaras 13 mēģinājumos un spēlēt Kauņā ir ļoti grūti. Vietējie līdzjutēji dzīs “Žalgiri” uz priekšu, tāpēc prognozēju mājinieku uzvaru ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze neprecīza: “Asvel” uzvara 72:68

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Žalgiris" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29