Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Wizards” komanda atguvusies?

Bostona, 02:00 @ 01.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Dāvjā Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” komanda veiksmīgi atguvusies no regulāriem zaudējumiem un rāda jau nopietnu pretestību līgas stiprākajām komandām. Pēdējās astoņās spēlēs “Wizards” komanda uzvarējusi septiņās, kurās uzvara ir gūta pret tādiem līgas grandiem kā Losandželosas “Lakers”, Denveras “Nuggets”, Portlendas “Trail Blazers” u.c.

Iepriekšājā spēlē pret “Celtics”, kas norisinājās 14. februārī, “Wizards” komanda guva iespaidīgu uzvaru ar 13 punktu starpību.

Lielisku savsarpēju saspēles ķīmiju rāda komandas uzbrūkošais aizsargs Bredlijs Bīls un šīs sezonas jaunpienācējs, leģendāras Rasels Vestbruks. Arī Bertāna precizitāte ir uzlabojusies kopš sezonas sākuma.

Uz jautājumzīmes par došanos laukumā atrodas viens no “Celtics” līderiem – Džeilens Brauns, sakarā ar ceļgala traumu. Šis faktors var būt izšķirošs, lai “Wizards” komandai prognozētu garantētu uzvaru.

Prognoze neprecīza: 111:110 “Celtics” uzvara

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Vašingtonas “Wizards” uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.05
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31