Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Wild Wings” sāks mest iekšā

Šveningena, 20:30 @ 24.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ieskrējusies nu jau arī ir Vācijas augstākā līga DEL. Ļoti interesants un rezultatīvs čempionāts. Vidējais vecums gan komandām mēdz būt visai augsts un tāpēc to arī mēdz dēvēt par pensionāru čempionātu, kur spēlētāji brauc jau aizvadīt savus pēdējos karjeras gadus, bet ātrumi ir visai lieli un man personīgi skatīties šo patīk vairāk kā KHL.

Ļoti interesants fakts par šo līgu ir arī tas, ka spēlētāji vasarā ļoti bieži maina komandas tieši līgas ietvaros. “Wild Wings” vienība ir labi nokomplektējusi sastāvu šai sezonai, taču sezonas ievads nav izdevies un ir problēmas ar vārtu gūšanu, taču metieni tie izdarīti daudz (vidēji ap 30 spēle). Es domāju, ka maiss drīz vērsies vaļā, un spēle pret “Ice Tigers” vienību, kura spēle ļoti atklātu hokeju, varētu būt pagrieziena punkts.

Prognozēju, ka mačā būs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze precīza: “Wild Wings” uzvara 8:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64