Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “West Ham” vienreiz jau pārspējusi “City”

Mančestra, 16:00 @ 28.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdien Anglijas Premjerlīgā tiksies divas TOP4 komandas – Mančestras “City” un “West Ham United”. Laukuma saimniece ieņem otro vietu ar 26 punktiem, savukārt šīs sezonas pārsteigums “West Ham” atrodas divas pozīcijas zemāk ar 23 punktiem.

Oktobra beigās komandas pirmo reizi šosezon tikās savā starpā, un uzvaru izcīnīja “West Ham”. Jā, tas bija Līgas kauss un tas notika pēcspēles sitienu sērijā, taču uzvara paliek uzvara. Arī pagājušajā sezonā komandas cīnījās neizšķirti, un “West Ham” spēlē ļoti labi, aiz sevis turot tādas komandas kā Mančestras “United”, “Arsenal” un “Tottenham”.

Ar šo uzvaru “West Ham” izdotos noķert “City”, kas parādītu to, ka komanda ir gatava uz ko vairāk, nevis ir tikai “underdog”, kas uzlecis visai augstu. Mančestras rindās novērojamas problēmas ar traumām, jo nevarēs palīdzēt De Bruine, Toress un Grīlišs. “West Ham” rindās daudz maz viss ir kārtībā, noteikti redzu vērtību šajā koeficientā, tāpēc prognozēju viesu uzvaru.

Prognoze neprecīza: “City” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "West Ham" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients11.50
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71