Mančestra, 16:00 @ 28.11.2021

Prognoze neprecīza!

Svētdien Anglijas Premjerlīgā tiksies divas TOP4 komandas – Mančestras “City” un “West Ham United”. Laukuma saimniece ieņem otro vietu ar 26 punktiem, savukārt šīs sezonas pārsteigums “West Ham” atrodas divas pozīcijas zemāk ar 23 punktiem.

Oktobra beigās komandas pirmo reizi šosezon tikās savā starpā, un uzvaru izcīnīja “West Ham”. Jā, tas bija Līgas kauss un tas notika pēcspēles sitienu sērijā, taču uzvara paliek uzvara. Arī pagājušajā sezonā komandas cīnījās neizšķirti, un “West Ham” spēlē ļoti labi, aiz sevis turot tādas komandas kā Mančestras “United”, “Arsenal” un “Tottenham”.

Ar šo uzvaru “West Ham” izdotos noķert “City”, kas parādītu to, ka komanda ir gatava uz ko vairāk, nevis ir tikai “underdog”, kas uzlecis visai augstu. Mančestras rindās novērojamas problēmas ar traumām, jo nevarēs palīdzēt De Bruine, Toress un Grīlišs. “West Ham” rindās daudz maz viss ir kārtībā, noteikti redzu vērtību šajā koeficientā, tāpēc prognozēju viesu uzvaru.

Prognoze neprecīza: “City” uzvara 2:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "West Ham" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
11.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
20
Precīzas
5
Zaudētas
14
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
142
Precīzas
56
Zaudētas
85
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT