Londona, 21:30 @ 01.12.2021

Prognoze neprecīza!

Attiecības trešdienas vakarā Anglijas Premjerlīgā skaidros divas pirmā desmitnieka komandas – “West Ham” un “Brighton”. Labākas sekmes līdz šim bijušas “West Ham”, kas izcīnījusi 23 punktus un ir ceturtajā pozīcijā, bet Braitonai 18 punkti un devītā vieta tabulā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “West Ham” minimāli zaudēja Mančestras “City”, tāpēc vairāk nekā skaidrs, ka mājinieki trešdien gribēs par visām varītēm reabilitēties. Kopumā Londonas vienība spēlējusi labi, jo pēdējo desmit maču laikā ir septiņas uzvaras un viens neizšķirts.

“Brighton” sen nav uzvarējusi, jo pēdējo reizi trīs punkti Premjerlīgā iegūti 19. septembrī. Aizvadītajās deviņās cīņās Braitonas kontā seši neizšķirti un trīs neveiksmes. Interesanti, ka pēdējās piecās savstarpējās spēlēs fiksēti neizšķirti, taču prognozēju, ka “West Ham” pārtrauks šo sēriju un uzvarēs.

Prognoze neprecīza: 1:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "West Ham United" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.04
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT