40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vondrušovas un Van Eitvankas cīņa

Luksemburga, 13:00 @ 14.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Luksemburgas turnīra, kas norisinās iekštelpās, pirmajā kārtā sacentīsies Čehijas tenisiste Marketa Vondrušova, kura WTA rangā ieņem 38. vietu, un beļģiete Alisona Van Eitvanka, kura ir 61. labākā rakete pasaulē. Divās no trim savstarpējām cīņām triumfējusi čehiete.

Tokijas olimpiskajās spēlēs Vondrušova bija finālā, taču pēc tam parādīto sniegumu nevar nodēvēt par labu. Sinsinati piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā – kas interesanti, tad pretiniece bija Benčiča, pret ko bija spēlēts Tokijas finālā. Čikāgā čehiete iekļuva ceturtdaļfinālā, pa ceļam pieveicot Van Eitvanku, kas izstājās traumas dēļ, bet “US Open” neveiksme piedzīvota otrajā mačā.

Šajā gadā Van Eitvanka tikusi tikai pie 14 uzvarām 29 spēlēs, kas noteikti nav labs rādītājs spēlētājai, kas savulaik bija TOP 50. Uz zāliena Notingemā beļģiete triumfēja, un jau iepriekš pierādījies, ka viņa uz ātriem segumiem spēlē labi. Arī iekštelpās viņa spēlē labi, par ko liecina 118 uzvarēto un 48 zaudēto spēļu bilance, turklāt vienīgā uzvara pret Vondrušovu izcīnīta telpās Budapeštā.

Uzskatu, ka ir vērts noriskēt un prognozēt, ka Van Eitvanka izcīnīs uzvaru. Kā jau minēju, telpās viņa spēlē labi, turklāt ik pa laikam demonstrē labu tenisu, turklāt Vondrušova kopš Tokijas nav labākajā formā.

Prognoze neprecīza: Vondrušovas uzvara 6:2, 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Van Eitvankas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19