Podoļska, 19:30 @ 29.09.2021

Prognoze precīza!

Treneru maiņu piedzīvojusī “Lokomotiv” komanda parādīja lielisku spēli pret “Avangard” pirms divām dienām. Šīs treneru maiņas KHL, sevišķi top klubos, ļoti iespaido komandu. Skabelka nav slikts treneris, taču redzams, ka, atnākot Ņikitinam, komanda ieguva jaunu elpu. “Lokomotiv” nevar vienkārši izmainīties divās dienās, taču var kļūt motivētāka, jo visiem spēlētājiem sevi atkal jāpierāda no jauna.

Lieliskais Mika Indraša vārtu guvums pēcspēles soda metienu sērijā nu ir kļuvis par top video, kas noteikti ilgi būs viens no skaistākajiem goliem. Pati spēle bija ļoti vārtiem bagāta. Sākoties trešajai trešdaļai, “Vityaz” bija vadībā ar 4:1, taču SKA izlīdzināja, bet Podoļskai pat izdevās vēlreiz izvirzīties vadībā, taču prieki bija īsi. Ļoti bieži šādas emocionālas spēles atņem enerģiju nākamajām spēlēm.

Prognozēju, ka “Lokomotiv” izcīnīs uzvaru pamatlaikā. Koeficients jau krīt, taču līdz 1,80 es vērtību noteikti saskatu.

Prognoze precīza: “Lokomotiv” uzvara 4:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Lokomotiv" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.88
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
5
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
83
Precīzas
42
Zaudētas
36
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT