Kazaņa, 16:00 @ 04.11.2021

Prognoze neprecīza!

Šis ir par augstu, manuprāt, ņemot visu līgu kopumā. Mūsdienu hokejs ir kļuvis daudz dinamiskāks un, ja arī rezultāti mēdz būt visai mazrezultatīvi, tad koeficientiem būtu tomēr jāpaliek reālākiem šī brīža situācijai. Uzskatu, ka šis koeficients varētu būt adekvāts virs/zem 5 vārtu līnijai.

“Sibir” mājas spēļu sērijā nospēlēja trīs mazrezultatīvas spēles, taču, ja skatās, kā “Sibir” spēlē izbraukumā, tad, jā, mēdz būt arī mazrezultatīvas spēles, taču pēdējā izbraukumā visos četros mačos tika gūti vismaz pieci vārti.

“Ak Bars” ir uzņēmusi apgriezienus pēc visai smagā sezonas sākuma un domāju, ka šodien arī tiks galā ar saviem pretiniekiem.

Vismaz piecu vārtu spēle pie šāda koeficienta manā skatījumā noteikti ir “value” jeb vērtība, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 4,5 gūtiem vārtiem.

Prognoze neprecīza: “Sibir” uzvara 2:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 4,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
5
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
83
Precīzas
42
Zaudētas
36
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT