Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: virs vai zem 4,5 vārtiem?

Kazaņa, 16:00 @ 04.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šis ir par augstu, manuprāt, ņemot visu līgu kopumā. Mūsdienu hokejs ir kļuvis daudz dinamiskāks un, ja arī rezultāti mēdz būt visai mazrezultatīvi, tad koeficientiem būtu tomēr jāpaliek reālākiem šī brīža situācijai. Uzskatu, ka šis koeficients varētu būt adekvāts virs/zem 5 vārtu līnijai.

“Sibir” mājas spēļu sērijā nospēlēja trīs mazrezultatīvas spēles, taču, ja skatās, kā “Sibir” spēlē izbraukumā, tad, jā, mēdz būt arī mazrezultatīvas spēles, taču pēdējā izbraukumā visos četros mačos tika gūti vismaz pieci vārti.

“Ak Bars” ir uzņēmusi apgriezienus pēc visai smagā sezonas sākuma un domāju, ka šodien arī tiks galā ar saviem pretiniekiem.

Vismaz piecu vārtu spēle pie šāda koeficienta manā skatījumā noteikti ir “value” jeb vērtība, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 4,5 gūtiem vārtiem.

Prognoze neprecīza: “Sibir” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 4,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64