Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Vimbldonas 5. dienas ekspresis!

Londona, 13:00 @ 02.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vimbldonas tenisa turnīrā klāt piektā diena, un piektdien vīriešu sacensību 1/16 finālā duelēsies amerikānis Frensiss Tiafo (rangā 57. vieta) un krievs Karens Hačanovs (29.), kā arī kanādietis Deniss Šapovalovs (12.) un brits Endijs Marejs (118.).

Pirmajās kārtās Tiafo spēlēja labi, turklāt parūpējās par pārsteigumu jau turnīra ievadā, no tālākas cīņas izslēdzot Stefanosu Cicipu, taču Hačanovs ir labāks un augstākas klases tenisists, turklāt viņa spēles stils, manuprāt, lieliski iederas uz zāliena seguma.

Krievijas tenisa pārstāvis ir ar lielāku pieredzi, un pirms trim gadiem Vimbldonā savstarpējā duelī uzvarēja tieši viņš, tāpēc prognozēju, ka arī šoreiz Hačanovs būs pārāks.

Šapovalovs uzņēmis labu formu, taču pirms Vimbldonas rezultāti uz zāliena nebija tik labi, kamēr Marejs spēlē pie savām tribīnēm un ar lielu skatītāju atbalstu. Protams, ka šis nav tas Marejs, kas bija savulaik, taču līdzjutēji dzīs viņu uz priekšu, kā rezultātā izdosies uzvarēt vismaz vienu setu, tāpēc prognozēju, ka šajā mačā būs vairāk par 3,5 setiem.

Ekspreša prognoze: Hačanova uzvara (2,25) x Šapovalovs-Marejs spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,65).

Prognoze neprecīza: Hačanovs 3:0, Šapovalovs – Marejs 3:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Hačanova uzvara x Šapovalovs-Marejs spēlē vairāk par 3,5 setiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients3.79
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63