40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Verona” izpildīs virs 4,5 stūra sitieniem pret “Fiorentina”

Verona, 19:30 @ 27.02.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Verona” zaudējumā ar 0:3 izpildīja četrus stūra sitienus

Šovakar Itālijas A sērijas 24. kārtas mačā tiksies “Verona” un “Fiorentina” komandas.

Iepriekšējie rezultāti

Lai arī abas komandas šosezon atrodas turnīra tabulas lejasgalā, mazliet labākā situācijā ir “Fiorentina”, kurai ir 25 punkti un 15. vieta, bet “Verona” ar 17 punktiem ieņem 18. vietu, kas ir izkrišanas zonas pozīcija. Abām vienībām uzvara ir svarīga, jo “Fiorentina” grib attālināties no riska zonas, kamēr “Verona” vēlas no tās izkļūt.

“Verona” pēdējo četru maču laikā izcīnījusi tikai vienu uzvaru, kā arī divreiz spēlējusi neizšķirti. Savukārt “Fiorentina” ir divi panākumi aizvadītajos piecos dueļos, no kuriem divi ir zaudējumi. Runājot par savstarpējām spēlēm, “Verona” un “Fiorentina” mīla cīnīties neizšķirti, jo no pēdējām sešām spēlēm četras beigušās bez uzvarētāja noskaidrošanas.

Koeficienti un tendences

Šajā mačā vērts pievērst uzmanību “Verona” stūra sitienu daudzumam, jo pēdējās sešās A sērijas mājas spēlēs pēc kārtas “Verona” ir izpildījusi vismaz piecus stūrus. Koeficients uz to, ka pret “Fiorentina” būs virs 4,5 stūriem ir 2.33.

Tāpat iespējams veikt arī apvienotu likmi (4.95) uz to, ka 1) “Fiorentina” uzvarēs, 2) abas komandas gūs vārtus, 3) tiks gūti virs 2,5 vārtiem. Koeficients uz to, ka tiks parādītas vairāk nekā 5,5 kartiņas ir 2.00, bet uz to, ka pirmais puslaiks beigsies neizšķirti – 2.07.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Verona" izpildīs virs 4,5 stūra sitieniem pret "Fiorentina"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.33
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37