Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Velsa vai Dānija?

Amsterdama, 19:00 @ 26.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abas izlases savās apakšgrupās ierindojās otrajā vietā, un tās abas, domājams, var būt ļoti gandarītas par gaidāmo pretinieci un lielisko iespēju iekļūt ceturtdaļfinālā. Velsa pirms pieciem gadiem “Euro 2020” jau spēlēja ne tikai ceturtdaļfinālā, bet pat pusfinālā, savukārt dāņi lielajos finālturnīrā nav bijuši jau 17 gadu.

Dāņi no grupas izkļuva tikai ar trim punktiem – Velsai A apakšgrupā bija četri -, taču virknē citu lielo statistikas rādītāju krietni augstāk bija tieši dāņi. Piektā lielākā bumbas kontrole starp 24 izlasēm, otrā vieta pēc izdarīto sitienu skaita, trešā vieta pēc atļauto sitienu skaita, kamēr Velsai šajos rādītājos bija attiecīgi 22., 19. un 23. vieta. Protams, trīs spēles gan ir mazs skaits, un ar vienu maču, kā dāņiem pret somiem, ir gana, lai sakrātu neobjektīvi labu vai sliktu statistiku.

Atskaitot pašsaprotamo iztrūkumu Kristiana Ēriksena personā, Dānijai visiem pārējiem līderiem vajadzētu būt ierindā, bet velsiešiem nebūs diskvalificētā Šefīldas “United” pussarga Ītena Ampadu, kurš pirmajās divās spēlēs gāja uz maiņu, bet pret itāliešiem sāka pamatsastāvā. Velsa jūnijā piecās spēlēs uzvarējusi vienīgi Turciju (1-2-2), savukārt dāņi iepriekšējā 31 mača laikā zaudējuši tikai četrreiz – trīsreiz pret FIFA ranga līderiem beļģiem un vienreiz pret somiem.

Prognozēju, ka Dānija izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: Dānijas uzvara 4:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Dānijas uzvara pamatlaikā
KategorijaFutbols
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes12
Precīzas7
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+1,26
Prognozes294
Precīzas138
Zaudētas152
Atgrieztas4
Peļņa:-6,86