40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vekičas un Muguruzas mačs ievilksies

Ņujorka, 18:00 @ 30.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sieviešu “US Open” turnīra pirmajā kārtā Horvātijas tenisiste Donna Vekiča, kura rangā ieņem 57. pozīciju, sacentīsies ar Spānijas pārstāvi Garbinji Muguruzu, kura ir starp desmit labākajām raketēm pasaulē. Divās savstarpējās spēlēs dāmas uzvaras sadalījušas uz pusēm.

2021. gadā Vekiča atgriezās tūrē pēc savainojuma izārstēšanas, taču sekmes bijušas dažādas. Labāko sniegumu horvātiete demonstrēja sezonas ievadā “Australian Open”, kur izdevās sasniegt astotdaļfinālu. Sākot ar Vimbldonas turnīru, Vekiča nav spējusi izcīnīt vairāk par vienu uzvaru sacensībās.

Līdzīgs stāsts ir ar Muguruzu, kura sezonas pirmajā daļā triumfēja turnīrā Dubaijā, taču pēdējā laikā ar savu spēli viņa nav iepriecinājusi līdzjutējus, jo Tokijā un Monreālā zaudēts jau pirmajā kārtā, bet Sinsinati panākums tikai vienā mačā.

Šobrīd grūti prognozēt, kura no dāmām uzvarēs, jo abas spēlē nestabili, tāpēc izdarīšu prognozi par kopējo geimu skaitu. Abos iepriekšējos dueļos bija vairāk par 20 geimiem, un nestabilais sniegums varētu novest pie garas spēles, tāpēc prognozēju, ka kopā būs vairāk par 20,5 geimiem.

Prognoze precīza: Muguruzas uzvara 7:6(4), 7:6(5)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 20,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19