Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vairāki mači nebeigsies ar 3-0

Ņujorka, 19:30 @ 30.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“US Open” pamatturnīra pirmajā dienā tiksies divi amerikāņu spēlētāji – Džons Isners un Brendons Nakašima. Jaunais amerikānis Nakašima ir perspektīvs, un jaunajiem spēlētājiem “US Open” ir laba skatuve, kur sevi pierādīt. Isners ir viens no labākajiem valsts tenisistiem, un ar savu pieredzi viņš daudz ko ir sasniedzis.

Isners, manuprāt, ir šī dueļa favorīts, kurš daudziem ir zināms ar savu fantastisko servi. Nakašima, kuram arī nav tā sliktākā serve, liks pretī ātrumu, kas noteikti nepatiks Isneram, līdz ar to prognozēju, ka mačā būs vairāk par 3,5 setiem.

Uzskatu, ka tāds pats scenārijs arī būs spēlē starp Roberto Bautistu Agutu un Niku Kirjosu. Protams, ka Aguts ir favorīts, taču Kirjoss ir viens no talantīgākajiem spēlētājiem, kurš, sakārtojot galvu, var paveikt lielas lietas. Tas noteikti var notikt uz “US Open” skatuves, jo austrālietis pēdējā “Grand Slam” turnīrā šosezon gribēs parādīt, ka ir labs tenisists.

Kombinētā prognoze: Isnera-Nakašimas spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,47) x Bautista Aguta-Kirjosa spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,55).

Prognoze neprecīza: Nakašimas uzvara 7:6(7), 7:6(6), 6:3

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Isners-Nakašima un Aguts-Kirjoss spēlēs vairāk par 3,5 setiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.32
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63