Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vai “Yalova” kļūs par čempioni?

Jalova, 16:00 @ 15.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola 2. līgas sezona finiša taisnē! Finālsērijā starp “Yalova” un “Samsunspor” vadībā ar 2-1 atrodas pirmie, līdz ar to vairs tikai viens panākums atlicis līdz čempiones godam un iekļūšanai spēcīgākajā sabiedrībā.

Iepriekšējā mačā “Samsunspor” bija vadībā ar 15 punktiem, taču neprata nosargāt pārsvaru, un “Yalova” sanāca ļoti laba atspēlēšanās, kas ļāva izcīnīt otro uzvaru. Interesanti, ka visos mačos “Yalova” paspējusi atrasties salīdzinoši lielos mīnusos.

Ņemot vērā, ka “Samsunspor” šī ir “būt vai nebūt” spēle, prognozēju, ka komanda izcīnīs uzvaru. Paliekot otrajā līgā, komandas finansiālā situācija varētu tikt ļoti ietekmēta, līdz ar to arī vadības pārstāvji dos papildu motivāciju, turklāt arī, manuprāt, leģionāri ir labāki tieši “Samsunspor” vienībai.

Prognoze neprecīza: “Yalova” uzvara 94:81

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Samsunspor" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.45
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63