40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai Turcijas vārti paliks aizslēgti?

Stambula, 21:45 @ 30.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola izlase marta trīs spēļu ciklu noslēgs ar izbraukuma maču Stambulā pret grupas līderi Turciju, kas vēsturiski bijusi viena no parocīgākajām mūsu pretiniecēm – pirms 97 gadiem pirmajā tikšanās reizē mājās piekāpāmies ar 1:3, bet kopš neatkarības atgūšanas piecās cīņās mums ir uzvara Rīgā (1:0) un četri neizšķirti (Stambulā 2:2, Duisburgā 3:3, Rīgā 1:1, Konjā 1:1). Tieši pret turkiem tikām uz “Euro 2004” finālturnīru, esam iesituši visās sešās savstarpējās spēlēs un neesam zaudējuši nevienā spēlē ārpus Latvijas.

Tās sešas spēles gan, protams, ir pagātne, un tām nav itin nekādas taustāmas nozīmes – ja nu vienīgi varbūt nedaudz ietekmē psiholoģisko pārliecību, ja spēlētāji paši seko līdzi šādai statistikai. Tomēr abu komandu pašreizējais spēles stils vedina domāt, ka Latvijai ir labākas cerības gūt vārtus, nekā to paredz bukmeikeri (par turku favorītu statusu un izredzēm iesist kaut vienus vārtus laikam jau nevienam īpašu šaubu nav). Turcijai pret vājākām komandām patīk spēlēt uzbrūkoši un atraktīvi, nereti pozicionālos uzbrukumos atstājot caurumus aizsardzībā, kas savukārt var dot vertikālu spēli mīlošajai Latvijai iespējas veidot pretuzbrukumus. Ja vien, protams, ar bumbas atņemšanu sekmēsies labāk nekā Amsterdamā.

Iepriekšējo desmit spēļu laikā Turcija ir ielaidusi 16 vārtus un tikai divās spēlēs nosargājusi savus vārtus neieņemtus. Protams, šajos desmit mačos arī pretinieki bija krietni augstāka kalibra nekā Latvija, un pret mūsu līmeņa komandām turki nav spēlējuši kopš “Euro 2020” atlases, kurā desmit cīņās vispār ielaida tikai trīs vārtus un pastarītes četrreiz apspēlēja sausā – 4:0 un 4:0 pret Moldovu un 2:0 un 1:0 pret Andoru. Te gan jābilst, ka Turcijai otrdienas vakarā nebūs optimālā virknējuma, kas ietekmēs arī aizsardzības darbību kvalitāti. Savainojumu dēļ nebūs centra aizsargu Meriha Demirela un Kaana Ajhana, no kuriem vismaz viens droši vien būtu sākumsastāvā, un nebūs arī labās malas pirmās izvēles Zeki Čelika, kā arī viena no viņa dublieriem Nazima Sangarē.

Prognoze precīza: Turcija – Latvija 3:3 (2:1)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.00
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90