Prognoze: Vai Skudra uzveiks Znaroku?

Maskava, 13:30 @ 30.12.2020

Atkal KHL un atkal mūsējo spēle. Šoreiz tas ir treneru duelis: Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš un Maskavas “Spartak” pret Pēteri Skudru un viņa treneru brigādi Rīgas “Dinamo”. Domāju, ka rīdziniekiem vienmēr ir principiāla cīņa pret bijušo Latvijas un arī Krievijas treneru duetu.

Skudra ir ambiciozs treneris, tādēļ Znaroku viņam apspēlēt ir goda lieta. Domāju, ka varam to izdarīt. Neskatoties uz zaudējumiem, Rīgas komanda iepriekšējās spēles ir aizvadījuši krietni labāk un saturīgāk. Aizsardzība beidzot izskatās sakārtota un vārtus laižam iekšā mazāk. Minskā nospēlējam labi, tikām pie punkta.

Tas, kas vēljoprojām neiepriecina ir spēļu sākumi, kuri ir ar mīnusa zīmi. Tomēr, uzskatu, ka beidzot “Dinamo” spēs izcīnīt uzvaru vai izcīnīt punktu spēlējot neizšķirti.

Prognoze ir precīza

Davana visiem Jaunajā gadā: Bezriska likme uz “Dinamo” spēli pret Znaroka “Spartak”

KHL. Maskavas "Spartak" pret Rīgas "Dinamo": Likme X2 (dubultiespēja)
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.28
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Oļegs Sorokins
Bijušais Latvijas hokeja izlases aizsargs
Par ekspertu

Oļega Sorokina vārds komentārus neprasa. Visi atminās Sorokina slaveno pirueti, kuru viņš nekautrējās izmantot pret pasaules hokeja grandiem. Vairāk kā desmit gadus bijis stabila Latvijas hokeja izlases vērtība, spēlējis Latvijas hokeja flagmanī Rīgas "Dinamo" un daudzos ārzemju klubos. Erudīts un zinošs, raidījumu vadītājs un treneris.

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
4
Precīzas
1
Zaudētas
3
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT