Prognoze: vai Ronaldu ievedīs “Juventus” nākamajā kārtā?

Turīna, 22:00 @ 09.03.2021

Prognoze neprecīza!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē tiekas Turīnas “Juventus” un “Porto”. Turīna bija vienīgā izsētā komanda, kura pirmajā spēļu kārtā piedzīvoja zaudējumu izbraukumā (1:2). Skaidrs, ka “Juventus” ir obligāti jāuzvar, lai turpinātu cīņu par Čempionu līgas trofeju.

Tikt pie titula Itālijā šosezon būs grūti Turīnai. Tas, ka “Juventus” pievērš lielu uzmanību Čempionu līgai, liecina fakts, ka pēdējā Itālijas A sērijas spēlē Krištianu Ronaldu iesaistījās mačā no soliņa, turklāt laukumā devās, kad bija palikušas tikai 20 minūtes.

“Porto” ir diezgan tālu no cīņas par Portugāles titulu, tāpēc lielāka koncentrēšanās arī ir vērsta uz starptautisko skatuvi, taču skaidrs, ka abas komandas nav no vienas svaru kategorijas.

Prognozēju, ka “Juventus” izcīnīs uzvaru un Krištianu Ronaldu gūs vārtus.

Prognoze neprecīza: “Juventus” uzvarēja pamatlaikā 2:1, bet Krištianu Ronaldu vārtus neguva. Papildlaikā abas komandas guva pa 1 vārtiem, spēlē uzvarēja “Juventus” 3:2, bet tālāk iekļuva “Porto”

Īpašais piedāvājums: UEFA kausu 10 eiro LIVE bezriska likme!

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognoze: "Juventus" uzvara + Krištianu Ronaldu gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
23
Zaudētas
41
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT