40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai Nadals ieies vēstures grāmatās?

Melburna, 10:30 @ 30.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Saldais ēdiens ir klāt jeb “Australian Open” lielais fināls! Ranga 5. numurs Rafaels Nadals, kurš ar triumfu Melburnā ieies vēsturē kā vienīgais ar 21 “Grand Slam” titulu, sacentīsies ar otro pasaules raketi Daniilu Medvedevu, kurš finālā iekļuvis otro gadu pēc kārtas.

Nadals vienīgās lielās grūtības piedzīvoja ceturtdaļfinālā pret Denisu Šapovalovu, kad bija nepieciešami visi pieci seti uzvarētāja noskaidrošanai. Vēl divos mačos, ieskaitot pusfinālu, tika aizvadīti četri seti, bet pārējos trīs spānis visu nokārtoja ar 3:0.

Medvedevs turnīru iesāka visai mierīgi, bet vislielākās problēmas arī bija ceturtdaļfinālā, kad pretī stājās Fēlikss Ožē-Aliasims. Ceturtajā setā krievam bija jāatspēlē pat mačbumba, kas sekmīgi izdevās, beigās uzvarot piecu setu trillerī.

Spānim šī ir lieliska iespēja ieiet vēstures grāmatās un apsteigt Rodžeru Federeru un Novaku Džokoviču. Par Nadala spēli šaubu sev, kamēr Medvedevs pēdējos dueļos parādījis savas vājās vietas, turklāt atstājis daudz emociju, tāpēc prognozēju, ka Nadals izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Nadala uzvara 2:6, 6:7(5), 6:4, 6:4, 7:5

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Nadala uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.60
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19