Nursultana, 15:30 @ 12.03.2021

Prognoze precīza!

Viena no aizraujošākajām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 1. kārtas cīņām ir starp Magņitogorskas “Metallurg” un Nursultanas “Barys”, un rezultāts šobrīd ir 3:2. “Metallurg” regulārajā sezonā spēlēja krietni labāk un izcīnīja 3. vietu, kamēr “Barys” bija trīs pozīcijas zemāk, tomēr redzam, ka sērija ir interesanta. Piektdien Magņitkai ir iespēja noslēgt sēriju un iekļūt nākamajā kārtā.

Sērijā ir bijušas vairākas rezultatīvas spēles, piemēram, 7:4 un 4:2. Sērijas sestais duelis norisināsies Nursultanā, un šajā sērijā līdz šim viesu komanda ir izcīnījusi uzvaru divreiz.

Prognozēju, ka piektdien “Metallurg” nodrošinās vietu nākamajā kārtā, turklāt to izdarīs pārliecinoši, jo jau 5. mačā Magņitogorska apliecināja savu pārsvaru, triumfējot ar 5:1, un “Barys” sastāvs, salīdzinot ar pretiniekiem, ir krietni plānāks.

“Metallurg” uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru – handikaps -1,5.

Prognoze precīza: “Metallurg” uzvar ar 5:3

Īpašais piedāvājums: bezriska likme uz “Barys” – “Metallurg” maču!

Prognoze: "Metallurg" uzvarēs ar vismaz 2 vārtu pārsvaru (handikaps -1,5)
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
3.40
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT