40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai “Metallurg” noslēgs sēriju?

Nursultana, 15:30 @ 12.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Viena no aizraujošākajām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 1. kārtas cīņām ir starp Magņitogorskas “Metallurg” un Nursultanas “Barys”, un rezultāts šobrīd ir 3:2. “Metallurg” regulārajā sezonā spēlēja krietni labāk un izcīnīja 3. vietu, kamēr “Barys” bija trīs pozīcijas zemāk, tomēr redzam, ka sērija ir interesanta. Piektdien Magņitkai ir iespēja noslēgt sēriju un iekļūt nākamajā kārtā.

Sērijā ir bijušas vairākas rezultatīvas spēles, piemēram, 7:4 un 4:2. Sērijas sestais duelis norisināsies Nursultanā, un šajā sērijā līdz šim viesu komanda ir izcīnījusi uzvaru divreiz.

Prognozēju, ka piektdien “Metallurg” nodrošinās vietu nākamajā kārtā, turklāt to izdarīs pārliecinoši, jo jau 5. mačā Magņitogorska apliecināja savu pārsvaru, triumfējot ar 5:1, un “Barys” sastāvs, salīdzinot ar pretiniekiem, ir krietni plānāks.

“Metallurg” uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru – handikaps -1,5.

Prognoze precīza: “Metallurg” uzvar ar 5:3

Īpašais piedāvājums: bezriska likme uz “Barys” – “Metallurg” maču! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Metallurg" uzvarēs ar vismaz 2 vārtu pārsvaru (handikaps -1,5)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.40
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45