Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Vai “Fenerbahche” revanšēsies?

Minhene, 20:00 @ 30.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svarīga cīņa starp divām komandām, kuras atrodas blakus turnīra tabulā. Abām komandām ir vienāda bilance, tomēr pirmo savstarpējo spēli šajā sezonā uzvarēja Minhenes “Bayern” komanda.

Jāsaka, ka “Fenerbahce” uz sezonas otro pusi ļoti labi papildināja sastāvu. Vienībai pievienojies kādreizējais Kristapa Porziņģa komandas biedrs Ņujorkas “Knicks” rindās Kails O’Kvins, kurš veidos lielisku tandēmu groza apakšā ar Janu Veseliju.

Tāpat aizvien labāk komandā iespēlējas Marko Guduričs, kurš arī jau sezonas gaitā uz Turciju pārcēlās no NBA. Jāizceļ, ka beidzot savu sportisko formu ir ieguvis Nando de Kolo. Tas viss kopā veido komandas kvalitatīvo sniegumu sezonas otrajā pusē.

Minhenes “Bayern” plus, protams, ir spēle savā laukumā, jo pat bez skatītājiem komanda spēlē lieliski. Mana prognoze, neskatoties uz to, ka bukmeikeri komandas uzskata par līdzīgām pretendentēm uz uzvaru, ir uz “Fenerbahce” panākumu ar -2 handikapu.

Uzskatu, ka šajā turnīra stadijā, ko var jau piedēvēt “play off” cīņām, Turcijas komanda ir labākā formā, tādēļ uzvarēs. Komanda pēdējās desmit spēlēs tikusi pie deviņām uzvarām, kamēr “Bayern” iepriekšējās divās spēles piedzīvoja neveiksmes.

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara ar 77:68

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Fenerbahce" uzvar ar -2 handikapu
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89