Prognoze: Vai “Fenerbahche” revanšēsies?

Minhene, 20:00 @ 30.03.2021

Prognoze precīza!

Svarīga cīņa starp divām komandām, kuras atrodas blakus turnīra tabulā. Abām komandām ir vienāda bilance, tomēr pirmo savstarpējo spēli šajā sezonā uzvarēja Minhenes “Bayern” komanda.

Jāsaka, ka “Fenerbahce” uz sezonas otro pusi ļoti labi papildināja sastāvu. Vienībai pievienojies kādreizējais Kristapa Porziņģa komandas biedrs Ņujorkas “Knicks” rindās Kails O’Kvins, kurš veidos lielisku tandēmu groza apakšā ar Janu Veseliju.

Tāpat aizvien labāk komandā iespēlējas Marko Guduričs, kurš arī jau sezonas gaitā uz Turciju pārcēlās no NBA. Jāizceļ, ka beidzot savu sportisko formu ir ieguvis Nando de Kolo. Tas viss kopā veido komandas kvalitatīvo sniegumu sezonas otrajā pusē.

Minhenes “Bayern” plus, protams, ir spēle savā laukumā, jo pat bez skatītājiem komanda spēlē lieliski. Mana prognoze, neskatoties uz to, ka bukmeikeri komandas uzskata par līdzīgām pretendentēm uz uzvaru, ir uz “Fenerbahce” panākumu ar -2 handikapu.

Uzskatu, ka šajā turnīra stadijā, ko var jau piedēvēt “play off” cīņām, Turcijas komanda ir labākā formā, tādēļ uzvarēs. Komanda pēdējās desmit spēlēs tikusi pie deviņām uzvarām, kamēr “Bayern” iepriekšējās divās spēles piedzīvoja neveiksmes.

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara ar 77:68

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Fenerbahce" uzvar ar -2 handikapu
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.89
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Likmes
14
Precīzas
7
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
144
Precīzas
65
Zaudētas
79
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT