40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai “Dinamo” izcīnīs uzvaru?

Novosibirska, 15:30 @ 06.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Dinamo” lieliski iesākusi tālo izbraukumu, taču šī būs trešā spēle izbraukumā un tieši trešās spēles ir vissmagākās komandām. Spēlēt Novosibirskā ir ļoti sarežģīti, to mājinieku komanda citus gadus lieliski mācēja pierādīt. Šosezon gan tas nav izdevies visai veiksmīgi, jo savi līdzjutēji ir iepriecināti vien pret “Kunlun”, taču arī jāatzīmē, ka pretinieki ir bijuši ne tie ērtākie.

Es paredzu, ka šodien tiks atpūtināts Matsons, jo priekšā šajā izbraukumā ir ļoti svarīga spēle pret “Sochi” vienību un, ja jāizvērtē, kuri divi punkti ir svarīgāki, tad es priekšroku dodu punktiem pret Jāņa Jaka pārstāvēto komandu. Nedomāju, ka visu izbraukumu vārtu drošība tiks uzticēta vienam vārtsargam. “Dinamo” otrais numurs nav pagaidām tik pārliecinošs kā Matsons, tāpēc domāju, ka arī šis fakts varētu dot priekšrocību šodien mājiniekiem, bet tas, kurš būs vārtos, protams, būs redzams aptuveni stundu pirms spēles sākuma.

“Sibir” redzu kā lielākus favorītus, nekā koeficienti šobrīd to piedāvā. Prognozēju, ka “Sibir” izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: “Sibir” uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Sibir" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.97
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64