Novosibirska, 15:30 @ 06.10.2021

Prognoze precīza!

“Dinamo” lieliski iesākusi tālo izbraukumu, taču šī būs trešā spēle izbraukumā un tieši trešās spēles ir vissmagākās komandām. Spēlēt Novosibirskā ir ļoti sarežģīti, to mājinieku komanda citus gadus lieliski mācēja pierādīt. Šosezon gan tas nav izdevies visai veiksmīgi, jo savi līdzjutēji ir iepriecināti vien pret “Kunlun”, taču arī jāatzīmē, ka pretinieki ir bijuši ne tie ērtākie.

Es paredzu, ka šodien tiks atpūtināts Matsons, jo priekšā šajā izbraukumā ir ļoti svarīga spēle pret “Sochi” vienību un, ja jāizvērtē, kuri divi punkti ir svarīgāki, tad es priekšroku dodu punktiem pret Jāņa Jaka pārstāvēto komandu. Nedomāju, ka visu izbraukumu vārtu drošība tiks uzticēta vienam vārtsargam. “Dinamo” otrais numurs nav pagaidām tik pārliecinošs kā Matsons, tāpēc domāju, ka arī šis fakts varētu dot priekšrocību šodien mājiniekiem, bet tas, kurš būs vārtos, protams, būs redzams aptuveni stundu pirms spēles sākuma.

“Sibir” redzu kā lielākus favorītus, nekā koeficienti šobrīd to piedāvā. Prognozēju, ka “Sibir” izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: “Sibir” uzvara 3:1

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Sibir" uzvara pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.97
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
22
Precīzas
11
Zaudētas
10
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
33
Zaudētas
28
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT