40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai CSKA panāks 7. spēli?

Balašiha, 19:00 @ 28.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vai Gagarina kausa liktenis izšķirsies trešdienas vakarā? Kontinentālās hokeja līgas finālsērijā rezultāts kļuvis 3-2 Boba Hārtlija trenētās Omskas “Avangard” labā. Pēdējās divas uzvaras izcīnītas, pateicoties gūtajiem vārtiem mazākumā. Ierasti dzelžainā Maskavas CSKA aizsardzība pieļāvusi vaļības un pēc tam par tām samaksājusi.

Iepriekšējā spēlē CSKA bija jāiztiek bez sava vadošā centra Maksima Šalunova, kurš izcieta vienas spēles diskvalifikāciju par asu spēka paņēmienu pret “Avangard” spēlētāju Andreju Stasu, baltkrievam iedzīvojoties smadzeņu satricinājumā. Šalunovs ir ne tikai pirmās maiņas centrs, bet arī “play-off” labākais vārtu guvējs, un viņa iztrūkums bija acīmredzams. Viņš labi apzinās – ja CSKA paliks bez titula, pašam nāksies uzņemties vainu.

Šalunovs laukumā dosies motivēts. Kad viņš ir uzdevumu augstumos, tad Šalunovs ir fināla labākais uzbrucējs. Vai viņam izdosies panākt septīto spēli, ko Gagarina kausa fināls nav piedzīvojis kopš 2016. gada?

Prognozēju, ka CSKA izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Avangard” uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: CSKA uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.12
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23