40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai Bonaventure turēs līdzi Begu?

Gdiņa, 13:30 @ 20.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Gdiņas WTA turnīra 1. kārtā sacentīsies Rumānijas tenisiste Irina Begu, kura rangā atrodas 81. vietā, un Beļģijas pārstāve Isaline Bonaventure, kura pašlaik ir 127. rakete pasaulē. Šī būs spēlētāju pirmā tikšanās reize tenisa kortā.

Sezonas sākums Begu padevās labs, jo divos Melburnas turnīros viņa aizspēlējās līdz ceturtdaļfinālam. Rumānijas līdzjutējiem līdz nākamajam veiksmīgajam startam bija jāgaida četri mēneši, jo Vimbldonā izdevās pārsteigt un sasniegt trešo kārtu. Pagājušajā nedēļā Budapeštā rumāniete zaudēja jau pirmajā māča.

Bonaventure nevar lepoties ar lieliem panākumiem šosezon. Jūlija sākumā beļģiete spēlēja Hamburgas ceturtdaļfinālā, bet 2021. gadā kopumā viņas kontā ir tikai astoņas uzvaras 22 mačos. Prāgā Bonaventure spēlēja atzīstami, jo pārvarēja pirmo kārtu, bet otrajā piekāpās turnīra uzvarētājai Barborai Krejčīkovai ar 6:7(2), 4:6.

Noteikti nevar apgalvot, ka Begu šobrīd atrodas labākajā fiziskajā formā, turklāt uz māla viņa zaudējusi četras spēles pēc kārtas. Labais sniegums Hamburgā un pagājušajā nedēļā Prāgā noteikti devis papildu motivāciju Bonaventure, kas liek domāt, ka viņa ir spējīga paspēkoties ar Begu, tāpēc prognozēju, ka Bonaventure nezaudēs ar vairāk kā četriem geimiem (handikaps +4,5).

Prognoze neprecīza: Begu uzvara 6:1, 6:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Bonaventure handikaps +4,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19