40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai “Avangard” panāks 3-0?

Balašiha, 19:00 @ 07.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

KHL konferenču fināli uzņem apgriezienus, un trešdienas vakarā Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija “Avangard” aizvadīs trešo maču ar Kazaņas “Ak Bars”. Pēc pirmajiem diviem mačiem “Avangard” atrodas vadībā ar 2-0.

Tas, ko redzējām pirmajās divās spēlēs, ir visai tipisks Hārtlija vadīto komandu rokraksts – kārtība, disciplīna un dzelžainums. Tas noteikti nepatīk arī regulārās sezonas rezultatīvākajai komandai “Ak Bars” – lai gan tās rīcībā ir meistarīgi spēlētāji, Hārtlijs ar kolēģiem spējis prasmīgi satrenēt “Avangard” hokejistus.

Jāteic, ka trešais mačs ir būt vai nebūt, jo zaudējuma gadījumā Kazaņa nonāks ļoti neapskaužamā situācijā. KHL izslēgšanas spēles nav bijušas ļoti rezultatīvas, arī šīs sērijas ievadā daudz vārtu nav bijis attiecīgi četri un divi, un nedomāju, ka kaut kas šīs sērijas turpinājumā mainīsies.

Prognozēju, ka “Ak Bars” augšāmcelsies un izcīnīs uzvaru, turklāt netiks gūti vairāk par pieciem vārtiem.

Prognoze precīza: “Ak Bars” uzvara 2:1

Bezriska likme uz KHL Austrumu konferences finālu! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Ak Bars" uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.40
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45