Balašiha, 19:00 @ 07.04.2021

Prognoze precīza!

KHL konferenču fināli uzņem apgriezienus, un trešdienas vakarā Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija “Avangard” aizvadīs trešo maču ar Kazaņas “Ak Bars”. Pēc pirmajiem diviem mačiem “Avangard” atrodas vadībā ar 2-0.

Tas, ko redzējām pirmajās divās spēlēs, ir visai tipisks Hārtlija vadīto komandu rokraksts – kārtība, disciplīna un dzelžainums. Tas noteikti nepatīk arī regulārās sezonas rezultatīvākajai komandai “Ak Bars” – lai gan tās rīcībā ir meistarīgi spēlētāji, Hārtlijs ar kolēģiem spējis prasmīgi satrenēt “Avangard” hokejistus.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Jāteic, ka trešais mačs ir būt vai nebūt, jo zaudējuma gadījumā Kazaņa nonāks ļoti neapskaužamā situācijā. KHL izslēgšanas spēles nav bijušas ļoti rezultatīvas, arī šīs sērijas ievadā daudz vārtu nav bijis attiecīgi četri un divi, un nedomāju, ka kaut kas šīs sērijas turpinājumā mainīsies.

Prognozēju, ka “Ak Bars” augšāmcelsies un izcīnīs uzvaru, turklāt netiks gūti vairāk par pieciem vārtiem.

Prognoze precīza: “Ak Bars” uzvara 2:1

Bezriska likme uz KHL Austrumu konferences finālu!

Prognoze: "Ak Bars" uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
3.40
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT