40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vācijas klasika – “Bayern” pret “Borussia” D

Minhene, 19:30 @ 06.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vācijas Bundeslīgas klasikā Minhenes “Bayern” uzņem Dortmundes “Borussia”. “Bayern” saglabā 1. vietu tabulā, taču pavisam tuvu ir “RB Leipzig”, jo komandu starpā ir tikai divi punkti. Minhenes komandai bija neliela krīzīte pēc Pasaules klubu kausa, kas bija saistīts gan ar COVID-19 saslimušajiem vienībā, gan ar traumām, kā rezultātā rotācija bija saīsināta.

Izskatās, ka “Bayern” sarkanā mašīna ir atpakaļ uz sliedēm, jo pēdējos mačos tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras. “Borussia” bija problēmas janvārī, tabulā nokrita līdz pat 7. vietai, taču tagad izcīnījusi trīs sausās uzvaras Bundeslīgā. Džeidons Sančo bija viens no tiem, kas sekmēja pēdējā laika Dortmundes panākumus, taču uz Minheni viņš nav devies.

Zinot visus apstākļus, “Bayern” ir mača favorīte un uzskatu, ka Minhene izcīnīs uzvaru, tāpēc iesaku izvēlēties handikapu -1.

Prognoze precīza: “Bayern” uzvara 4:2 (2:2)

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bayern" uzvara ar handikapu -1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84