Minhene, 19:30 @ 06.03.2021

Prognoze precīza!

Vācijas Bundeslīgas klasikā Minhenes “Bayern” uzņem Dortmundes “Borussia”. “Bayern” saglabā 1. vietu tabulā, taču pavisam tuvu ir “RB Leipzig”, jo komandu starpā ir tikai divi punkti. Minhenes komandai bija neliela krīzīte pēc Pasaules klubu kausa, kas bija saistīts gan ar COVID-19 saslimušajiem vienībā, gan ar traumām, kā rezultātā rotācija bija saīsināta.

Izskatās, ka “Bayern” sarkanā mašīna ir atpakaļ uz sliedēm, jo pēdējos mačos tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras. “Borussia” bija problēmas janvārī, tabulā nokrita līdz pat 7. vietai, taču tagad izcīnījusi trīs sausās uzvaras Bundeslīgā. Džeidons Sančo bija viens no tiem, kas sekmēja pēdējā laika Dortmundes panākumus, taču uz Minheni viņš nav devies.

Zinot visus apstākļus, “Bayern” ir mača favorīte un uzskatu, ka Minhene izcīnīs uzvaru, tāpēc iesaku izvēlēties handikapu -1.

Prognoze precīza: “Bayern” uzvara 4:2 (2:2)

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Bayern" uzvara ar handikapu -1
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
23
Zaudētas
41
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT