Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Vācija būs Eurobasket 2022 čempioni!

Berlīne, 21:30 @ 18.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket 2022 iesoļojis finiša taisnē, četras šī turnīra labākās komandas sadalīs trīs medaļu komplektus, – Vācija, Francija, Spānija un Polija. Starp komandām ir gan mājiniece Vācija, gan sensācijas autore Polija. Kura komanda izcīnīs titulu?

Mans viedoklis, ka no atlikušajām komandām lielākās priekšrocības izcīnīt titulu ir tieši mājiniecei Vācijai, kura visa turnīra garumā demonstrē ļoti labu komandas basketbolu, kurā katrs spēlētājs zin savu lomu, kas jāizdara laukumā un liels iespaids, protams, komandas rezultātos ir sestajam spēlētājam jeb skatītājiem. Pēc bukmeikeru domām galvenā favorīte ir Francija, kura gan līdz fināla četriniekam ir tikusi ar ļoti sarežģītām spēlēm un daudz atstātām emocijām. Vācijas ceļš līdz finālam bija manāmi vienkāršāks. Tieši Francija pret Vācija ir mana prognoze par finālu un finālā redzu Vācijas uzvaru, kura arī grupu turnīrā bija vienā grupā ar Vācijas izlasi un Vācijas izlase bija pārāka ar trīspadsmit punktu pārsvaru un arī parādītais sniegums bija labāks, līdz ar to šī komanda zin kā uzvarēt Franciju. Vācija būs čempioni savās mājās!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Vācija Eurobasket 2022 uzvarētājs
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.90
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73