40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze uz Turcijas basketbola līgu: “Gaziantep” pret “Besiktas”

Gaziantepa, 12:00 @ 28.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ļoti svarīga spēle, jo abas komandas cīnās par “play-off”. Abām vienībām ir identiska bilance: 11 uzvaras un 10 zaudējumi. Pirmajā savstarpējā spēlē šajā sezonā uzvarēja “Besiktas” ar trīs punktu pārsvaru. Šobrīd abas komandas ir uzņēmušas labu formu, jo krāj uzvaras. “Gaziantep” līgā izcīnījuši četrus panākumus pēc kārtas, kamēr “Besiktas” iepriekšējās piecās spēlēs trīs panākumi un divi zaudējumi.

Prognozēju, ka “Gaziantep” uzvarēs šo spēli un pārsniegs -2,5 handikapu. “Gaziantep” ir ļoti laba komandas spēle, kamēr “Besiktas” vienība ir gados ļoti jauna, kura daudz paļaujas uz enerģiju un ātrumu. “Gaziantep” savu spēli būvē no aizsardzības, tādēļ domāju, ka “Besiktas” nedabūs to augsto tempu, ar kādu vēlētos spēlēt.

“Besiktas” līderis ir Alperens Šenguns, kurš ir rezultatīvākais spēlētājs Turcijas līgā, tomēr, uzskatu, ka “Gaziantep” viņu ar savu labo komandas aizsardzību varēs neitralizēt. Prognozēju, ka savās mājās “Gaziantep” nekļūdīsies un uzvarēs vismaz ar trīs punktu starpību.

Prognoze neprecīza: “Besiktas” uzvara ar 84:77

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Gaziantep" uzvara ar - 2,5 handikapu
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63