40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Unics” pretī 8. uzvarai

Kazaņa, 18:00 @ 03.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Jāņa Timmas pārstāvētā Kazaņas “Unics” agrajā spēlē uzņems Pireju “Olympiacos”. Gribētos teikt, ka “Unics” pašlaik rāda sezonas labāko basketbolu, jo izcīnītas septiņas uzvaras pēc kārtas, kas dod vietu starp astoņām labākajām komandām Eirolīgā.

“Unics” atradusi labu ritmu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, tādējādi esot ļoti bīstamai. Pagājušajā kārtā Kazaņa guva 98 punktus un uzstādīja jaunu tālmetienu realizācijas rekordu, sagraujot “Crvena Zvezda” ar +20. “Unics” ir dziļa un interesanta komanda, jo ir vairāki basketbolisti, kas var uzņemties iniciatīvu, kā arī ir tādi, kas saprot savu lomu un ir ļoti labi aizsardzībā.

“Olympaicos” iepriekšējā kārtā ar fantastisku precizitāti realizēja trīspunktu metienus un apspēlēja Milānas “Olimpia”, taču tā komandai bija tikai pirmā uzvara Eirolīgā izbraukumā. Tas nozīmē tikai to, ka grieķiem būs ļoti grūti, īpaši ņemot vērā “Unics” pašreizējo formu, tāpēc prognozēju, ka Kazaņa uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Prognoze neprecīza: “Olympiacos” uzvara pagarinājumā 87:84

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Unics" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.12
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73