40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Unics” jāsāk atgūties

Monako, 21:00 @ 22.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pēc nedēļas pauzes atgriezīsies ULEB Eirolīga, un “Monaco” ar Kazaņas “Unics” otrdienas vakarā izspēlēs pārcelto maču. “Monaco” vēl aktīvi cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs jau debijas sezonā, taču pēdējā Eirolīgas mačā izlaida pārsvaru pret Kauņas “Žalgiri” un zaudēja savā laukumā ar minimālo 82:83. Kopš tā laika kluba kontā uzvara un zaudējums Francijas čempionātā, kā arī uzvara kausa izcīņā.

Ilgāku laiku “Unics” tika minēta kā melnais zirdziņš, tomēr pēdējos mačos rezultāti nav bijuši sekmīgākie. Mēneša 11. dienā Kazaņa neapliecināja favorītes statusu un zaudēja “Crvena Zvezda”, turklāt kopumā pēdējo piecu spēļu laikā Eirolīgā izcīnīta tikai viena uzvara.

Pagājušajā sezonā “Monaco” divreiz pieveica “Unics” Eirokausa ietvaros, turklāt oktobrī “Monaco” uzvarēja Kazaņā pagarinājumā. Krievijas komandai laiks nostiprināties “play-off” zonā, un pauzes laikā varēja sakārtot buksējošās lietas, tāpēc prognozēju “Unics” uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Monaco” uzvara 79:76

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Unics" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29