Krasnodara, 20:30 @ 20.05.2021

Prognoze precīza!

Otro pusfināla spēli VTB līgas pusfināla sērijā ceturtdienas vakarā aizvadīs Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban” un Kazaņas “Unics”. Pirmajā mačā uzvaru ar 98:87 pagarinājumā izcīnīja “Unics”. Lai iekļūtu finālā, nepieciešami trīs panākumi.

Pirms divām dienām notikusī spēle bija visai savdabīga. “Lokomotiv-Kuban” praktiski visu laiku bija lielos iedzinējos, ceturtajā ceturtdaļā atspēlējas un panāca pagarinājumu, kurā atkal nebija variantu, beigās zaudējot visai pārliecinoši.

Saturiski “Unics” demonstrēja krietni labāku basketbolu, un viena no galvenajām lietām ir tā, ko minēju jau pirms sērijas sākuma, – Kazaņai ir krietni dziļāks soliņš, kā rezultātā var plašāk rotēt ar sastāvu. Loko vairāki spēlētāji nevar palīdzēt, īpaši sāpīgs ir Manta Kalnieša iztrūkumus.

Prognozēju, ka “Unics” izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktiem (handikaps -2,5).

Prognoze precīza: “Unics” uzvara 79:69

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Unics" handikaps -2,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.30
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT