40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Islande centīsies tikt pie 3 punktiem

Erevāna, 19:00 @ 28.03.2021

1 no 2!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā svētdien 2. spēli aizvadīs Armēnija un Islande. J grupā kopā ar šīm izlasēm ir arī Vācija, Rumānija, Ziemeļmaķedonija un Lihtenšteina.

Kvalifikācijas turnīra ievadā izlases izcēlās ar mainīgām sekmēm. Armēnija izbraukumā ar 1:0 pārspēja Lihtenšteinu, savukārt Islande bez lieliem variantiem zaudēja Vācijai – 0:3.

Bukmeikeri svētdienas duelī par nelielu favorīti uzskata Islandi, piedāvājot koeficientu 2,26 uz viņu uzvaru. Varbūtība, ka spēle noslēgsies neizšķirti, novērtēta ar koeficientu 3,10, savukārt Armēnijas panākumam piešķirts koeficients 3,40.

Apskatot tendences, var secināt, ka Islande guvusi vismaz vienus vārtus 2. puslaikā pēdējās piecās no sešām oficiālajām spēlēm. Koeficients, ka arī pret Armēniju Islande būs precīza vismaz vienu reizi spēles otrajās 45 minūtēs, ir 1,70.

Pēdējās septiņās no 10 oficiālajām Armēnijas mājas spēlēm vārtus ir guvusi tikai viena komanda. Uz to, ka tikai viena izlase būs precīza svētdienas mačā, var uzlikt ar koeficientu 1,90.

Rezultāts: Armēnijas uzvara 2:0 (0:0)

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognoze: Islande gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37