Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Ukrainā sākas izslēgšanas spēles

Zaporižija, 18:00 @ 14.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ukrainas basketbola līgas izslēgšanas spēlēs pirmo maču šovakar aizvadīs “Zaporizhzhia” un “Ternopil”. Regulārajā sezonā komandas demonstrēja visai līdzīgu sniegumu, jo tās noslēgumā tika ieņemta attiecīgi 4. un 5. vieta. “Zaporizhzhia” uzvarēja 26 spēlēs un piedzīvoja 14 zaudējumus, bet “Ternopil” 24 uzvaras un 16 neveiksmes.

Regulārās sezonas ietvaros komandas savā starpā tikās četras reizes, un pirmajos trīs mačos uzvarēja “Ternopil”, bet pēdējā reizē pārāka bija “Zaporizhzhia”. Šodienas laukuma saimniece ir ļoti labā formā, jo izcīnījusi deviņas uzvaras pēc kārtas, savukārt “Ternopil” piedzīvojusi trīs neveiksmes pēc kārtas.

Komanda, kas iekļūs pusfinālā, noskaidrosies sērijā līdz divām uzvarām. Ņemot vērā pēdējā laika rezultātus, prognozēju, ka “Zaporizhzhia” izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņu punktu pārsvaru (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: “Zaporizhzhia” uzvara 83:69

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Zaporizhzhia" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63