40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: UFC 259 ekspresis!

Lasvegasa, 5:00 @ 07.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pārmaiņu kārtā no futbola pāriesim uz UFC! Ļoti interesants solās būt “UFC 259”, jo paredzētas trīs titulcīņas. Galvenais vakara notikums būs duelis pussmagajā svara kategorijā, kurā Jans Blahovičs centīsies aizstāvēs savu titulu pret Izraelu Adesanju.

Adesanja līdz šim cīnījās vidējā svara kategorijā, kurā palika nepārspēts, bet pirmajā cīņā pussmagajā svara divīzijā viņam pretī poļu mašīna Blahovičs.

Manuprāt, šajā cīņā pārāks būs Blahovičs, un bukmeikeri viņu nenovērtē. Viņš ir čempions savā svara kategorijā, viņam svars ir lielāks un vairāk spēka, bet Adesanja ir ātrāks, tehniskāks un universālāks, tomēr, neskatoties uz to, uzskatu, ka poļu spēks tiks cauri visam un triumfēs.

Tāpat gribu pielikt klāt Aleksandra Rakiča un Tjago Santošu cīņu vidēja pussmagajā svarā. Prognozēju, ka Balkānos dzimušais Rakičs  izcīnīs uzvaru, tiekot pie 14. panākuma karjerā.

Mana ekspreša prognoze: Blahoviča (2.65) x Rakiča (1.55) uzvaras, kopā koeficients 4.10.

Prognoze: precīza: Rakičs uzvar pēc tiesnešu lēmuma, un Blahovičs uzvar pēc tiesnešu lēmuma

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Blahoviča x Rakiča uzvaras
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients 4.10
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71