Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Turk Telekom” un AEK cīņa par TOP8

Ankara, 19:00 @ 31.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

FIBA Čempionu līgas TOP16 turnīrs pārsniedzis jau ekvatoru, un katras spēles vērtība pieaug aizvien vairāk. Trešdienas vakarā K grupā “Turk Telekom” uzņems AEK. Ar vienu uzvaru un trim zaudējumiem “Turk Telekom” atrodas 3. vietā, bet AEK bilance ir 2-2, kas dod 2. pozīciju.

“Turk Telekom” pēdējā laikā demonstrē sliktu basketbolu, pēdējās septiņās spēlēs izcīnot tikai divas uzvaras, un komandai ir problēmas, taču šī ir pēdējā iespēja klubam cīnīties par tikšanu Čempionu līgas astotniekā.

Savas problēmas ir arī AEK komandā, jo publiska kļuvusi informācija, ka klubs 2-3 mēnešus spēlētājiem nav maksājis algas, basketbolisti ir boikotējuši treniņus, tādējādi radot sliktu mikroklimatu komandas iekšienē, un spēlētājiem nebūs motivācijas pierādīt sevi laukumā.

Lai turpinātu cīņu par TOP8, “Turk Telekom” šovakar jāuzvar ar vismaz 10 punktiem, jo iepriekšējā duelī AEK uzvarēja +9, taču prognozēju, ka Turcijas komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze precīza: “Turk Telekom” uzvara 78:66

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Turk Telekom" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.04
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63