40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Turcija tiekas ar Nīderlandi

Stambula, 19:00 @ 24.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pasaules kausa futbolā kvalifikācijas ciklu uzsāks divas no galvenajām G grupas favorītēm – Turcija un Nīderlande. Šajā grupā spēlē arī Latvija, Melnkalne, Gibraltārs un Norvēģija.

UEFA Nāciju līgas A līgā Nīderlande ar trim uzvarām, diviem neizšķirtiem un vienu zaudējumu izcīnīja 2. vietu grupā, kamēr Turcija B līgā palika pēdējā savā grupā, līdz ar to nokrītot uz C līgu.

Runājot par šodienas maču, tad Turcijas izlasei ir ļoti labs sastāvs, īpaši labi izskatās aizsardzības līnija, ar ko vienmēr ir bijušas problēmas, kamēr uzbrukums vienmēr bijis līmenī. Turku futbolisti spēlē labākajās Eiropas līgās, un visi ir labā fiziskajā formā.

Iepriekšējās cīņās pret Nīderlandi turki rādījuši labu sniegumu – pēdējās tikšanās reizēs kvalifikācijas turnīros Turcija savās mājās pārspēja Nīderlandi, bet izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1.

Prognozēju, ka Turcija šovakar nezaudēs Nīderlandei (dubultiespēja 1X).

Prognoze precīza: Turcijas uzvara ar 4:2 (2:0)

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Turcija nezaudēs (dubultiespēja 1X)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63