Roma, 22:00 @ 11.06.2021

Prognoze neprecīza!

Eiropas futbola čempionāts sāksies piektdien ar spēli starp Turcijas un Itālijas valstsvienībām. Lai gan par lielu favorīti tiek uzskatīti itāļi, nedomāju, ka Itālijai būs viegla pastaiga.

Turcijas izlase pēdējā laikā demonstrē ļoti labu sniegumu, jo aizvadītajās 13 spēlēs piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, turklāt pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē pieveikta arī šī čempionāta dalībniece Nīderlande.

Arī Itālija spēlē labi, taču pēdējo reizi kādā no finālturnīriem spēlēja vien 2016. gadā, līdz ar to šajā laika posmā pamainījies sastāvs, kas tagad kļuvis jaunāks. Ņemot vērā, ka mačs norisināsies Romā, uz itāļu pleciem gulsies spiediens, kas nenāks par labu, kamēr Turcija, turnīra jaunākā komanda, varēs spēlēt brīvi un atraisīti.

Prognozēju, ka Turcija šajā mačā nepiedzīvos zaudējumu jeb dubultiespēja 1X.

Prognoze neprecīza: Itālijas uzvara 3:0

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bonuss

Prognoze: Turcijas dubultiespēja 1X
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
14
Precīzas
3
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
58
Precīzas
25
Zaudētas
33
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT