Bufalo, 3:15 @ 16.01.2022

Prognoze neprecīza!

NFL “Wild Card” raunda otrā spēle būs trešais dublis šosezon starp Bufalo “Bills” un Jaunanglijas “Patriots” komandām. Pašlaik rezultāts ir 1 pret 1, un trešā spēle ir lieliskā laikā, lai noskaidrotu uzvarētāju. Neticu “Bills” komandai kā lieliem pretendentiem uz kausu šogad. Lai to paveiktu, sezonas gaitā vai vismaz sezonas beigās komandai nepieciešama stabilitāte, un “Bills” šogad tādu nedemonstrē uzbrukumā. Aizsardzība saglabā pirmo vietu NFL ar diezgan lielu pārsvaru, un aizsardzība noteikti būs komandas balsts arī šajā spēlē. “Bills” sastāvā nav daudz nopietnu traumu, un visiem NFL faniem ir jautājums, vai “Bills” ir pa īstam vai tomēr nē.

“Patriots” aizvada neticami labu sezonu ar iesācēju “quarterback” Maku Džounsu, taču es uzskatu, ka šī spēle ir “Patriotu” griesti šogad. Uzbrukuma trumpis komandai ir skriešana, ar kā palīdzību tika apspēlēti “Bills” šī gada pirmajā tikšanās reizē, taču tā bija briesmīga spēle briesmīgos laikapstākļos. Lecu nost no “Patriotu” vilciena un veicu likmi uz “Bills”.

Paredzu “Bills” uzvaru, kurai palielinu koeficientu, uzliekot -1 handikapu, un saku, ka spēlē nebūs vairāk par 50 gūtiem punktiem, jo laikapstākļi solās būt pamatīgos mīnusos, kas liks komandām skriet nevis mest cietāku bumbu, kas savukārt palēlnina spēles tempu.

Prognoze neprecīza: “Bills” uzvara 47:17

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Bills" handikaps -1 un mazāk par 50 punktiem kopā
Veikt Likmi
kategorija
NFL
Koeficients
2.12
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Par ekspertu

Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!

Eksperta statistika
Likmes
9
Precīzas
5
Zaudētas
3
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
67
Precīzas
29
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT