Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Tottenham” vai “United”?

Londona, 19:30 @ 30.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Mančestras “United” pēc apkaunojuma pret “Liverpool” (0:5) līdz izlašu pauzei priekšā vēl trīs potenciāli smagas spēles – viesos pret Londonas “Tottenham” un Bergamo “Atalanta” un mājās derbijs pret Anglijas čempioni “Manchester City”. Iespējams, izšķirošs posms norvēģu galvenajam trenerim Ūlem Gunnaram Sūlšēram – ja neveiksmes turpināsies, diezin vai vadība turpinās būt tikpat uzticīga Sūlšēram, kā tas bijis teju trīs gadus.

“Tottenham” deviņās kārtās ieguvusi par punktu vairāk, Premjerlīgā ieņemot sesto vietu, un šosezon mājās uzvarējusi piecās no sešām cīņām, tomēr šī statistika var būt nedaudz mānīga. Pirmkārt. “Tottenham” Premjerlīgā visas trīs mājas uzvaras izcīnījusi ar vienu vārtu pārsvaru un ar 0:3 kapitulējusi Londonas “Chelsea”. Otrkārt, “Tottenham” ievērojami pārspējusi savu potenciāli iegūstamo punktu skaitu – atbilstoši radītajam momentu skaitam “Tottenham” būtu vajadzējis būt ap 9,7 punktiem, toties tabulā ir 15. Īpaši neloģiskas bija visas trīs uzvaras sezonas ievadā.

Un, treškārt, “Tottenham” atšķirībā no pretinieces spēlēja arī nedēļas vidū, Līgas kausā pret “Burnley” (1:0) pamatsastāvā sūtot arī vairākus vadošos futbolistus ar uzbrucēju Hariju Keinu priekšgalā. Keinam sezonas sākums gan bijis visai smags – Premjerlīgā gūti tikai vieni vārti. Vairāki fakti gan spēlē arī par labu “Tottenham” – Bērnlijā izdevās pārtraukt divu zaudējumu sēriju un pēc četrām izbraukuma spēlēm beidzot varēs aizvadīt pirmo mājas spēli kopš 3. oktobra -, taču pašreizējā situācija, kurā “United” ir teju piespiesta pie sienas un ir nepieciešama spēcīga atbilde, lai ātrāk aizmirstu 0:5, mudina domāt, ka daudz motivētāka sestdienas vakarā būs tieši Mančestras komanda, kuras potenciāls uz papīra noteikti ir krietni augstāks par parādīto sniegumu. Un individuālās meistarības priekšējā līnijā ir gana, lai spēli izšķirtu arī bez spilgta snieguma. Ierindā, ļoti iespējams, varētu arī atgriezties aizsardzības pastiprinājums Rafaels Varāns. Diskvalifikācijas dēļ gan nebūs viņa tautieša Pola Pogbā, bet, lai cik tas dīvaini neskanētu, Sūlšēra modelī tas tāpat nebūs liels zaudējums, jo viņam vietu atrast nesanāk joprojām.

Prognozēju, ka “United” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “United” uzvara 3:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "United" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.35
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90