5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: TOP10 tenisistu tikšanās “French Open” ceturtdaļfinālā

Parīze, 21:00 @ 09.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien noskaidrosies atlikušie “French Open” vīriešu turnīra pusfinālisti. Pēdējā ceturtdaļfināla duelī Novāks Džokovičs, ATP ranga līderis, tiksies ar itāli Mateo Berretīni, kurš pašlaik ir 9. labākais tenisists pasaulē.

Astotdaļfinālā Džokovičam ļoti paveicās. Pirmos divus setus pret itāli Lorenco Museti ranga līderis zaudēja, taču turpinājumā Džokovičs saņēmās, uzvarot trešo setu ar 6:1, bet ceturto – 6:0. Iniciatīva jau bija Džokoviča rokās, taču Museti savainojuma dēļ maču nevarēja pabeigt, līdz ar to serbs iekļuva starp astoņiem labākajiem tenisistiem. Pirmajās trīs spēlēs Džokovičs ne reizi nezaudēja setu.

Berretīni atpūšas jau četras dienas, jo astotdaļfinālā spēli viņš neaizvadīja. Pretiniekos vajadzēja būt Rodžeram Federeram, kurš pavēstīja, ka nav tik labā fiziskajā formā, tāpēc neturpinās dalību, lai varētu labāk sagatavoties zāles sezonai. Pirmajā kārtā itālis uzvarēja ar 3-1, bet pēc tam divas sausās uzvaras.

Protams, ka nepilnu trīsarpus stundu ilgā cīņa paņēma daudz Džokoviča enerģijas, taču starp to maču un šo būs pagājušās vairāk nekā 48 stundas, līdz ar to enerģijai un spēkam vajadzētu būt, turklāt nevajag aizmirst, ka runāju par Džokoviču jeb ranga līderi.

Pirms nepilniem diviem gadiem Džokovičs pārspēja Berretīni visai pārliecinoši un uzskatu, ka serbs vairāk nespēlēsies ar uguni jeb pieies nopietni mačam jau no pirmās serves, tāpēc prognozēju, ka Džokovičs uzvarēs ar vismaz septiņu geimu pārsvaru (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: Džokoviča uzvara 6:3, 6:2, 6:7(5), 7:5

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Džokoviča handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
BendžaminsTenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu