40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Titans” turēs līdzi “Chiefs”

Tenesija, 20:00 @ 24.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pavisam noteikti nedēļas spēle NFL, vismaz komandu potenciālu ziņā, būs starp Tenesijas “Titans” un Kanzsasitijas “Chiefs” komandām. “Chiefs” šogad nespēlē labu aizsardzības futbolu, ar ko varēja lepoties pagājušajā sezonā. Nu jau vidēji spēlē tiek ielaisti 29,3 punkti, un nekādas sastāva izmaiņas neliecina, ka komandai ir lielas cerības to mainīt.

Spēlē pret “Titans” ir ļoti svarīgi varēt apturēt pretinieku skrējējus, taču arī šajā lauciņā “Chiefs” statistika komandu nogādā tabulas lejasdaļā. Uzbrukumā “Chiefs” iemetīs savus 20+ vai 30+ punktus, taču vai ar to pietiks?

“Titans” šosezon spēlē kā pa viļņiem, vidēji gūstot 27,7 punktus, taču komanda spējusi uzvarēt vienu no līgas top komandām “Bills”, tai pat laikā spējusi zaudēt vienai no vājākajām komandām “Jets”, tiesa, uz šo spēli traumu dēļ nevarēja ierasties svarīgi pamatsastāva spēlētāji. Uzskatu, ka uz šo spēli “Titans” ieradīsies motivēti un arī Deriks Henrijs, kurš ir absolūti labākais līgas “running back”, spēs gūt vismaz 2 “touchdown”.

Prognozēju, ka “Titans” nezaudēs ar vairāk kā 5 punktiem, pieņemot to, ka spēle jebkurā gadījumā būs ļoti līdzvērtīga.

Prognoze: “Titans” uzvara 27:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Titans" handikaps +5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54