40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Tartu 1. spēlē izrādīja lielu pretestību

Tartu, 17:00 @ 30.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Igaunijas augstākajā basketbola līgā arī sākušās izslēgšanas spēlēs, un ceturtdaļfinālā tiekas Nikolaja Mazura trenētā un Edmunda Elkšņa pārstāvētā “Tartu Universitāte” ar Ronalda Zaķa pārstāvēto “Viimsi”, kas šosezon bijusi patīkamākais pārsteigums visā reģionā, jo Latvijas-Igaunijas līgā izcīnīja sudrabu.

Uzskatu, ka “Viimsi” var rasties problēmas pret “Tartu Universitāti”, jo sezonas otrajā pusē, komandu štābā nonākot Mazuram, demonstrētais basketbols bijis krietni labāks. Arī sērijas pirmajā mačā “Viimsi” bija problēmas, jo pie panākuma izdevās tikt tikai pagarinājumā.

“Tartu Universitātei” šis mačs būs ļoti svarīgs un uzskatu, ka Tartu komandai ir pietiekami daudz labu spēlētāju, lai izcīnītu uzvaru. Prognozēju Tartu uzvaru ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze precīza: Tartu uzvara 83:79

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Tartu Universitātes" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73